dabika mag2

انتخابی برای بهاری

1402-02-12
11:11 ب.ظ

بهار از راه رسید و شاید این تغییر فصل بهانه خوبی برای تغییر رایحه عطر باشد. عطر خود را با آمدن بهار تغییر دهید و از لذت‌های بهاری دوچنان لذت ببرید. کدام نت‌ها را برای فصل بهار انتخاب کنید؟ پیشنهاد‌های ما را با دقت بخوانید تا عطر انتخابی‌تان شما را در بهترین حالت نشان دهد!

تغییر عطر با فصول

عطرها منعکس‌کننده سلیقه و حال و هوای ما هستند که به طور مداوم در طول سال تغییر می‌کند. در هر فصل، عطر جدیدی را انتخاب کنید که بدون اینکه چیزهای زیادی را فاش کند، معرفی اجمالی از شما ارائه می‌دهد. فرا رسیدن بهار بهترین زمان برای نشان دادن جنبه شیرین و در عین حال فریبنده شخصیت شماست. در این فصل، زمان خداحافظی با عطرهای زمستانی به نفع رایحه‌های مناسب‌تر است. بهار، فصل هماهنگی با طبیعت است: عطرهای سبک و لطیف را انتخاب کنید!

کدام نت برای بهار

روی نت‌های گلی تمرکز کنید

جای تعجب نیست که نت‌های گل برای عطرهای بهاری عالی هستند. ما عاشق رایحه‌های گل رز، فرانجیپانی، زنبق دره و یاس، همراه با رایحه‌های چوبی و مشک هستیم. به دنبال عطر گلی شیک و در عین حال ساده باشید. با یک نوت گلی شما مثل یک گل مروارید احساس تازگی خواهید کرد!

 

 

عطرهای سبک را انتخاب کنید

برای لذت بردن از روزهای آفتابی زیبا، عطرهای مطبوع را انتخاب کنید. عطرهایی با نت‌های مرکباتی (گریپ فروت، نارنگی سبز) به دلیل احساس خنکی و طراوت، در این فصل بسیار پرطرفدارند.

 

نت‌های شیرین و دلپذیر

بهار بدون شک فصل مناسبی برای استفاده از عطرهای خوش‌مزه است. برای داشتن رایحه‌ای دلپذیر و شیرین، رایحه ای با آکوردهای میوه ای را انتخاب کنید که نت‌های هلو، آلو و انگور سیاه را ترکیب می‌کند تا جلوه‌ای واقعا مقاومت ناپذیر داشته باشید.

 

دور از همه چیز

دما در فصل بهار شروع به افزایش می‌کند و میل ما به عطرهای آفتابی را افزایش می‌دهد. اگرچه تابستان هنوز فرا نرسیده است، اما عطرهایی با بوهای عجیب و غریب برای این فصل معرکه است: یلانگ یلانگ، شکوفه پرتقال و گاردنیا تاهیتی برای قدم زدن در زیر نور آفتاب عالی هستند.

 

 

 

© هرگونه کپی‌برداری جزئی یا کلی از مطالب مجله دبیکا بدون کسب مجوز مکتوب ممنوع است. حقوق این سایت به فروشگاه آنلاین دبیکا تعلق دارد.